Seazone Music & Conference – o branży muzycznej od kulis!

Już za miesiąc w Sopocie odbędzie się Seazone Music & Conference, największe w Polsce spotkanie osób związanych z przemysłem muzycznym. To nietypowa konferencja, która z jednej strony umożliwia bliższe poznanie realiów pracy w tej branży, z drugiej – stwarza możliwość wymiany poglądów i podzielenia się doświadczeniem. Oprócz części warsztatowo-seminaryjnej, Seazone uświetnią także koncerty. W Operze Leśnej wystąpi megagwiazda R&B i neosoul, Kelis, zaskakująca i pełna energii Brodka oraz mistrz subtelnego brzmienia, Hatti Vatti. 9-11 czerwca koniecznie wybierzcie się do Sopotu!

Tegoroczna Seazone Music & Conference zaprasza do Sopotu wszystkich pasjonatów muzyki oraz branży muzycznej. Panele dyskusyjne, seminaria, warsztaty, prezentacja najnowszego sprzętu oraz liczne wydarzenia towarzyszące, m.in. koncerty i imprezy klubowe. Bogaty program artystyczny oraz udział międzynarodowych prelegentów gwarantuje wysoki poziom – dzięki nim będzie można zdobyć cenną wiedzę, podzielić się doświadczeniem i podyskutować na różne tematy związane z muzyką. W Sopocie pojawi się wielu gości specjalnych, zarówno z Polski, jak i zagranicy – to wyjątkowa okazja, aby poznać i zrozumieć mechanizmy działania branży muzycznej.

O branży muzycznej w Polsce i na świecie

W trakcie prelekcji i paneli dyskusyjnych poruszane będą m.in. kwestie sponsoringu w muzyce, marketingu muzycznego w mediach społecznościowych, managementu artystycznego czy muzak. Wśród zaproszonych prelegentów i panelistów będzie można spotkać dziennikarzy muzycznych, producentów i dj-ów, managerów czy właścicieli wytwórni. Pojawią się m.in. Marek Niedźwiecki, Łukasz Napora, Hirek Wrona, Marek Biliński, Piotr Niwald, Dj Adamus, Konrad i Aleksander Kubaczewscy, Novika i Maria Sadowska. Udział międzynarodowych prelegentów i artystów w Seazone podkreśla fakt, że wydarzenie to dedykowane jest nie tylko lokalnemu rynkowi muzycznemu, ale światowemu. Zagraniczna ekipa to znaczące nazwiska branży klubowej i festiwalowej – Bill Kelly (WMC), Martin Eyerer, Igor Marijuan, Philipp Straub, Ralf Kolmann, Mark Doyle, Tom Novy, Juan Pacifico, Mark Netto, Neil Evans, Maarten van Beusekom i inni.

indeks

Kelis, Brodka, Hatti Vatti i inni na Seazone!

W ciągu dnia wykłady, warsztaty i merytoryczne dyskusje, wieczorem zaś koncerty! W piątkowy wieczór Operę Leśną rozgrzeje Kelis, amerykańska mistrzyni R&B i neosoulu – ten występ koniecznie trzeba zobaczyć! Artystka słynie z oryginalnego głosu oraz taneczno-elektryzujących brzmień – była dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy, a jej niepowtarzany styl zyskał miliony fanów na całym świecie. Jej koncert poprzedzą znakomitości polskiej sceny muzycznej: każda z nich reprezentuje zupełnie inne brzmienia, ale dzięki temu w Operze Leśnej na pewno nie będzie nudno! Brodka to muzyczny kameleon; doskonale wyczuwa nadchodzące trendy, a w trakcie koncertów daje z siebie absolutnie 100%! Hatti Vatti dał się poznać jako mistrz subtelnego brzmienia – w Sopocie towarzyszyć mu będzie Lady Katee. Krzysztof Zalewski to jeden z najlepszych polskich wokalistów i kompozytorów obracających się w klimatach rocka; nagrywa dla wytwórni Kayax.

Koncertową atrakcją soboty będzie zaś występ dawno nie słyszanej formacji Kaliber 44 oraz projektu Wspólna Scena – w jego skład wchodzą artyści tacy jak Sokół, Włodi, Kosi, Dj Steez, Mr. Krime oraz Stasiak. Drugiego dnia w Operze Leśnej pojawią się także Steve Nash & Turntable Orchestra, który wokalnie wspomoże Paulina Przybysz. Przyznam szczerze, że jestem bardzo ciekawa tego miksu brzmień muzyki instrumentalnej oraz turntablismu, bo zapowiada się nowatorsko i intrygująco!

Seazone Music & Conference odbędzie się 9 – 11 czerwca w Sopocie – każdy zainteresowany branżą muzyczną od kulis powinien się na niej pojawić! Projekt został objęty patronatem miasta Sopot, a organizatorem jest Portobello Group. Bilety do nabycia na stronie internetowej; znajdziecie tam także szczegółowe informacje o prelekcjach i koncertach. Koniecznie odwiedźcie też profil na Facebooku – do zobaczenia w Sopocie! 😉

Reklamy

4 myśli na temat “Seazone Music & Conference – o branży muzycznej od kulis!

  1. Kupiłam własnie karnet za 159zł i będę mogła być na wszystkich koncertach i imprezach towarzyszących! 🙂 Do zobaczenia w Sopocie już niedługo niedługo!

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s