Wyroby Technopodobne zagrają po raz 20.

Elektronika jest gatunkiem tak bogatym i różnorodnym, że ciężko zamykać ją w jednej tylko szufladce. Z takiego założenia wychodzi krakowski kolektyw Wyroby Technopodobne: choć skupia się głównie na techno i minimalu, nie boi się sięgać po muzyczne eksperymenty z pograniczna różnych brzmień. O ich drygu do dobrej selekcji i niepowtarzalnego klimatu rave’ów będzie można przekonać się już 19 listopada: w klubie Barka odbędzie się kolejna, dwudziesta już impreza sygnowana przez Wyroby Technopodobne.

Czego można spodziewać się po 20. odsłonie imprezy? Na pewno ciekawej selekcji, mocnego basu i brzmień spod znaku szeroko pojętej elektroniki. Podczas imprezy w Barce zagrają zarówno założyciele krakowskiego kolektywu (Kinetikk i Spajder Jeruzalem), jak i zagraniczni goście – zaproszenie na tę wyjątkową imprezę przyjęli m.in. Svreca, hiszpański producent i właściciel wytwórni Semantica Records. Co więcej, dwudzieste spotkanie sygnowane przez Wyroby Technopodobne gościć będzie także ekipę zza wschodniej granicy – Rhythm Büro, wytwórnię z Kijowa, reprezentować będzie wyjątkowa dj-ka, Vero, słynąca z bardzo dobrej selekcji i wyczucia rytmu. Co więcej, ukraiński label niedawno wydał swoją pierwszą płytę, Time, więc kto jeszcze nie miał okazji zapoznać się ze sceną techno z Europy Środkowo-Wschodniej, będzie miał ku temu sposobność. Za dj-ką staną również Hallala z zaprzyjaźnionego kolektywu Veni Vidi Techno oraz ERZH, niezależny producent z Krakowa.

A samo miejsce? Barka słynie z typowo elektronicznych klimatów oraz bycia gospodarzem kultowych imprez, takich jak The Very Polish Cut Outs, Move Mózg czy Red Bull Summer Tour. Undergroundowy klimat i ciekawe brzmienia to jego znak rozpoznawczy, dzięki czemu jest jednym z najciekawszych lokali na mapie elektronicznego Krakowa. Grywali tam m.in. 0ptik, Naptha, An On Bast, Eltron John czy Jacek Sienkiewicz – dobry klimat Barki gwarantowany! Wyjątkową oprawę wizualną zapewnią także VJ-ki Wyrobów Technopodobnych, Mar Tu i ZIN.

Wyroby Technopodobne zagrają po raz dwudziesty 19 listopada. Początek o 22.00, bilety do nabycia za pomocą strony goout.net lub w dniu imprezy na bramce. Więcej informacji o wydarzeniu oraz line-up’ie znajdziecie na Facebooku.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s