Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane 24 – zajrzeć za kulisy branży muzycznej!

Nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że o muzyce można dyskutować bez końca. Nie tylko w zakresie gustów i ulubionych gatunków – również sam przemysł muzyczny jest fascynującą i niezwykle ciekawą machiną, którą warto poznać. W ostatni weekend listopada taką możliwość zaoferują Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane 24: w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się już szósta edycja tego wyjątkowego wydarzenia i każdy pasjonat przemysłu muzycznego powinien się na nim pojawić!

Jak wygląda promocja i dystrybucja muzyki w Internecie? Czym polski rynek muzyczny różni się od zagranicznego? Dokąd zmierza przemysł muzyczny i jak nowe technologie zmieniają jego oblicze? Pytań związanych z pracą w tym biznesie jest całe mnóstwo, ale i rzadko kiedy można znaleźć na nie jedną, konkretną odpowiedź. Dla przeciętnego słuchacza praca w wytwórni może wydawać się spokojnym, zupełnie niestresującym zajęciem, którego może podjąć się każdy… Czy ma rację? O tym będzie można przekonać się podczas Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24.

cjg
fot. materiały promocyjne

Targi są największą konferencją muzyczną w naszym kraju i od lat ściągają najważniejsze osoby związane z tym biznesem. Łączą w sobie prelekcje, dyskusje, koncerty wyjątkowych gwiazd i możliwość poznania ich poza sceną – choć tegorocznym tematem przewodnim jest rola nowoczesnych technologii w rozwoju przemysłu muzycznego, z pewnością nie zabraknie dyskusji o tym, jak wygląda on „od kuchni”. Pojawią się zarówno wielkie gwiazdy, jak i przedstawiciele wytwórni, menedżerowie, dziennikarze muzyczni czy promotorzy – również w roli prelegentów! Oficjalną część Targów obejmować będą dyskusje i spotkania, zaś wieczory uświetnią koncerty wyjątkowych artystów: w tym roku wystąpią m.in. Reni Jusis, Sonar, Coals, Rosalie., BEMY, Super Girl Romantic Boys, Krzysztof Zalewski, Mary Komasa czy L.U.C.

6. edycja Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24 odbędzie się 25-27 listopada w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Więcej informacji o wydarzeniu oraz koncertach towarzyszących znajdziecie na stronie internetowej oraz na Facebooku.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s